Beşiktaş İçin Flaş Transfer İddiası

Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi...

Son dakika transfer haberi... Bu sezon Olympiacos forması altında çıktığı 25 maçta 8 gol atabilen ve performansıyla Yunanistan'da eleştiri oklarının hedefi olan Tiquinho için 2 gol atmayı başardığı Fenerbahçe devredeyken Türkiye'den Beşiktaş ile Galatasaray'ın da devreye girebilecekleri iddia edildi.

Süpe Lig ekiplerinin transfer çalışmaları sürerken Tiquinho Soares'in ismi sezon başında da olduğu gibi yeniden gündeme geldi. Sezon başında tercihini Olympiacos'tan yana kullanan Tiquinho'nun Yunanistan günleri pek de iyi geçmeyince Türkiye'den başta Beşiktaş olmak üzere Fenerbahçe ve Galatasaray 'ın da devreye girebilecekleri iddia edildi. 

Yunan gazeteci Kostas Nikolapoulos'un haberine göre Fenerbahçe de, Tiquinho'yu kadrosuna katmak istiyor. Bu sezon Olympiacos formasıyla 25 maçta 8 gol atabilen Brezilyalı oyuncunun bu gollerinin 2'si UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe'ye karşı gelmişti. 

Beşiktaş ve Galatasaray da devreye girebilir

Sport Live'ın haberine göre Tiquinho için  İstanbul takımları Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da transfer için temaslarda bulunabilecekleri aktarıldı. 

Olympiacos'a Tiquinho için ulaşan resmî bir teklif bulunmasa da yerine bir golcü transferi yapılması hedeflendiğinden yolların ayrılması ve bu noktada da Türkiye'nin yeni adres olması gündemde...


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI