Beşiktaş kazanacak!

Sayın, Hasan Arat Başkanlığa adaylığını koyduğunda, 'favorim Hasan Arat' demiştim....

Murat Topçu yazdı... 

KAZANAN BEŞİKTAŞ OLACAK 

Sayın, Hasan Arat Başkanlığa adaylığını koyduğunda, 'favorim Hasan Arat' demiştim. Tabiİ ki o süreçte Sayın Serdar Adalı aday değildi. Sayın Adalı da adaylığını koyunca, başkan adaylığı ve seçim çok heyecanlı bir hal aldı. İkisi de çok büyük Beşiktaşlı ve vizyon sahibi kişiler... Gönül isterdi ki; Birleşsinler ve tek liste halinde girsinler ancak tabii bu kendi tasarrufları... Saygı duymak gerekir. 

Beşiktaş takımı sonunda fabrika ayarlarına döndü. Beşiktaş takımı için en doğru aday Rıza Çalımbay'dı. Allaha çok dua ettim gelsin diye... Rabbim dualarımı kabul etti ve takımın başına geçti Atom Karınca... Beşiktaşın çocuğu Büyük kaptam Rıza Çalımbay

Futbolculuğu harikaydı. Canlı maçlarını izledim. Hırsıyla ,tekniği ile bitmez tükenmez enerjisini 90 dakika boyunca sahada basmadık yer bırakmayan harika şamdel ortalarıyla MAF a çook goller attırdı. Futbolu bıraktıktan sonra da Denizlispor gibi bir Anadolu takımını da Avrupada başarılı bir yere getirdi.  Çalıştırdığı tüm takımlarda pozitif futbol oynattı ve iz bırakt. Seçime kadar göreve gelmesine rağmen 'para istemiyorum' demesi de hepimizin gözlerini yaşarttı. O çok büyük bir Beşiktaşlı, o bir efsane , o bir sembol...Onu anlatmaya kelimeler yetmez. 

İki başkan adayının da demeclerinde, 'Rıza hoca ile devam edeceğiz' demesi tüm taraftarı çok mutlu etti. Başakşehir maçında Beşiktaş ruhu geri geldi. Rıza Çalımbay bu takıma çok dokunacak ve Beşiktaşımız hedeflerine koşacak.  Göreceksiniz başaracak. Onda o kapasite var. İki başkan adayıda hem deneyimli hem vizyoner kim kazanırsa kazansın sonunda Beşiktaş kazanacak Hep beraber Güneşli günler göreceğiz ,

Kartallar Yüksekten Uçar ..

Kartallı günler

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI