Beşiktaş Yönetimi'nden Salih Uçan'a yanıt

Beşiktaş Yönetimi, Kayserispor maçı sonrası saha zeminini eleştiren Siyah-Beyazlı takımın oyuncusu Sajmih Uçan'a yanıt verdi.

Beşiktaş Yönetimi, Kayserispor maçı sonrası saha zeminini eleştiren Siyah-Beyazlı takımın oyuncusu Sajmih Uçan'a yanıt verdi. 

Kulübümüzden Açıklama

Beşiktaş Stadyumu’nun zemin çalışmaları her zaman olduğu gibi titizlikle devam etmektedir. Fakat iklimsel değişiklikler ve diğer çim sahalarda da görülen çim hastalığı, yüksek kalitede olan zemini kısa süre içerisinde olumsuz etkilemiştir. Kısa sürecek bir tedavinin ardından yine rutin bakımlara devam edilecek ve Futbol A Takımı oyuncularımızın alışkın olduğu sağlıklı ve iyi zemine çok geçmeden dönülecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

Beşiktaş JK

Salih Uçan ne demişti? 

Salih Uçan: Bu mesaj kime gidiyorsa artık

Salih Uçan, 2-1 Beşiktaş'ın üstünlüğüyle sona

 eren maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Tecrübeli orta saha oyuncusu, "Bugün kazanmamız gereken bir maçtı. Çünkü 2-3 günde bir maç oynuyoruz, psikolojisi kolay değil. Maçları ilk yarıda kopartmak ya da farkı açmak istiyoruz. Biz gol kaçırdıkça Anadolu takımlarının motivasyonu artıyor. Biraz gerginlik oluyor tabii ama kazanınca mutlu oluyoruz. Geçen seneye göre zeminimiz git gide kötüye gidiyor. Bu mesaj kime gidiyorsa artık. Dikkat etmemiz gerekiyor." dedi.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI