Beşiktaş'a Alman stoper

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri (BJK transfer haberi)

Beşiktaş, Nenad Bjelica'nın Çalıştırdığı Union Berlin'in Stoperi İle Görüşmelere Başladı

Beşiktaş, 2024-25 sezonu için transfer çalışmalarına hız verdi ve öncelikli bölgeleri olan stoper ve kanat mevkilerine takviye yapmayı planlıyor. Bu doğrultuda, Hırvat teknik adam Nenad Bjelica'nın çalıştırdığı Union Berlin'in stoperi Robin Knoche ile temaslara başlandığı iddia edildi.

31 yaşındaki Alman savunmacı Robin Knoche, Nenad Bjelica'nın takımında vazgeçilmez bir oyuncu konumunda bulunuyor. Beşiktaş'ın, Knoche ile sezon sonunda sözleşmesinin sona erecek olması nedeniyle şimdiden transfer görüşmelerine başladığı belirtiliyor. Knoche'nin futbol kariyeri Almanya sınırları içinde geçmiş olsa da, 2020-21 sezonu başında Union Berlin'e transfer olarak uluslararası bir deneyim elde etmişti.

Sezon başından itibaren Union Berlin formasıyla 23 maça çıkan deneyimli stoper, Beşiktaş'ın dikkatini çekmiş durumda. Transferin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği önümüzdeki dönemde netlik kazanacak. Beşiktaş'ın bu hamlesi, takımın savunma hattını güçlendirmeye yönelik atılmış önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI