Beşiktaş'a Bayram Erken Geldi

Trabzonspor, Abdullah Avcı ile anlaştı. Beşiktaş görevi Ocak ayında bırakmasına rağmen sözleşme gereği Avcı'ya her ay 1 Milyon TL ödeme yapıyordu.

Trabzonspor, Abdullah Avcı ile anlaştı. Beşiktaş görevi Ocak ayında bırakmasına rağmen sözleşme gereği Avcı'ya her ay 1 Milyon TL ödeme yapıyordu. Anlaşmaya göre Beşiktaş, Avcı bir takımla anlaşmaması durumunda 2 yıl daha bu parayı her ay Avcı'nın hesabına yatıracaktı. 

Beşiktaş için müjdeli haber Trabzon'dan geldi. 

Abdullah Avcı, yeni sezon için Bordo-Mavili kulüple anlaşma sağladı. 

Trabzonspor'da 2020-2021 sezonu öncesi çalışmalar tüm hızıyla sürerken Hüseyin Çimşir'in ardından takımın başına geçecek isim belli oldu. Bord-mavili ekibin tecrübeli teknik adam Abdullah Avcı ile anlaştığı belirtildi.

Geçen sezonu Beşiktaş'ta geçiren, Fenerbahçe'nin de gündemine gelen Abdullah Avcı'nın yeni adresi belli oldu. Trabzonspor'un 2019-20 sezonundaki performansıyla ilgili olarak yönetim kuruluna sunum yapan Teknik Direktör Abdullah Avcı, Başkan Ahmet Ağaoğlu ile bir araya gelerek anlaşmaya vardı.

Yapılan görüşmelerde takımın özellikle stoper ve defansif orta saha takviyesine ihtiyaç duyduğunu belirten Avcı'nın,  "Trabzonspor'u başarıya taşıyacağıma kesinlikle inanıyorum, bu kadro o kaliteye sahip" dediği öğrenildi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun