Beşiktaş'a transferi neden gerçekleşmedi?

Beşiktaş'a transferi gerçekleşmeyen Başar Önal'dan samimmi açıklamalar: 'Beşiktaş seni çok istiyodruz' deyince elim ayağım tutmadı!

Beşiktaş İçin Transfer İddiası: De Graafschap'ın Genç Yıldızı Başar Önal'dan Açıklamalar!

Hollanda 2. Lig ekibi De Graafschap'ın 19 yaşındaki sol kanat oyuncusu Başar Önal, devre arası transfer döneminin son gününde Beşiktaş'a transferi konuşulan genç yıldız, Spor Arena'ya özel açıklamalarda bulundu. Oynadığı futbol ve performansıyla dikkat çeken Başar Önal, transfer konuları ve kariyer hedefleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

De Graafschap formasıyla çıktığı 27 maçta 7 gol ve 4 asistle takımına katkı sağlayan Başar Önal, Beşiktaş'ın transfer gündeminde yer aldığını belirtti. Ancak transferin gerçekleşmemesi hakkında değerlendirmelerde bulunan genç futbolcu, Beşiktaş'ın sadece kendisini istediğini, ancak resmi bir teklifin olmaması nedeniyle transferin gerçekleşmediğini ifade etti.


Başar Önal, De Graafschap'ta teknik direktör Jan Vreman'ın etkisi altında olgunlaştığını ve disiplinden hiç vazgeçmediğini belirtti. Önal, Vreman'ın takım disiplinini önemsediğini ve kendisine bu konuda yardımcı olduğunu vurgulayarak, performansındaki artışın bu disiplin sayesinde olduğunu ifade etti.


Önal, futbol kariyerinde Neymar'ı örnek aldığını ve bir gün Premier Lig'de oynamak istediğini belirtti. Ayrıca Türkiye Milli Takımı'nda oynamayı çok istediğini ifade eden genç futbolcu, Arda Güler, Kenan Yıldız ve Semih Kılıçsoy gibi yetenekli isimlere övgülerde bulundu. A Milli Takım hayali olan Başar Önal, Türkiye'nin genç yeteneklerle dolu olduğunu ve bir gün bu oyuncularla birlikte büyük turnuvalarda yer almayı umduğunu söyledi.


Hollanda 2. Lig'inin fiziksel oyun mantığına uygun olarak oynadığını belirten Başar Önal, Beşiktaş'ın yanı sıra Fenerbahçe ve Galatasaray'dan da isminin anıldığını ancak henüz resmi bir teklif almadığını ifade etti. De Graafschap'ta performansına odaklandığını ve yaz aylarında neler olacağına karar vereceklerini belirten genç yıldız, transfer spekülasyonlarına son verdi.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI