Beşiktaş'ta Quaresmalı eğlence

Geçtiğimiz Pazar günü başkanlık seçiminden zaferle ayrılan Hasan Arat ve ekibi zaferi kendilerini destekleyen derneklerle birlikte kutladı.

Geçtiğimiz Pazar günü başkanlık seçiminden zaferle ayrılan Hasan Arat ve ekibi, zaferi kendilerini destekleyen Türkiye'nin dört bir yanındaki derneklerle birlikte kutladı. 

Dernek başkanları ve temsilcilerini Swiss Otel'de ağırlayan Hasan Arat ve ekibi, geçtiğimiz pazar günkü seçim zaferini doyasıya kutladı. Dernek üyelerine sunulan menüde kuş sütü bile eksik olmazken dernek üyelerinin geceyi Beşiktaş Kulübü'nün konuğu olarak Swiss Otel'de ağırlandıktan sonra yarın derbi maçta ağırlanacakları belirtildi. 

Gecede alkışlarla kürsüye gelen Başkan Hasan Arat, derneklerin kendilerine verdikleri destek için teşekkür etti. Beşiktaş'ta matruşka dönemini bitirdiklerini belirten Arat, Süleyman Seba'dan sonra görev alan başkanlara hitaben,  "Bunlar yönetim oldular ama iktidar olamadılar, Şimdi yönetim neymiş, iktidar kimmiş görsünler dedi.  

Geceye Feyyaz Uçar'la birlikte katılan Beşiktaşlı eski futbolcu Ricardo Quaresma'ya ilgi büyük olurken, Başkan Hasan Arat, Portekizli oyuncuyla kısa bir süre sohbet etti. 


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI