Beşiktaş'tan Can Çobanoğlu açıklaması

Beşiktaş Kulübü'nden yöneticilerden daha fazla forsu olduğu iddia edilen Can Çobanoğlu'nun siyah-Beyazlı kulüpte yapılan ihaler olmak üzere birçok konuda karar mercii olduğu belirtiliyor.

Beşiktaş Kulübü, Can Çobanoğlu'nun Başkan Ahmet Nur Çebi'nin danışmanı olduğu yönündeki haberler hakkında bir açıklama yayınladı.

Beşiktaş Yönetimi'nden, Can Çobanoğlu açıklaması geldi. 

Beşiktaş Kulübü'nden yöneticilerden daha fazla forsu olduğu iddia edilen Can Çobanoğlu'nun siyah-Beyazlı kulüpte yapılan ihaler olmak üzere birçok konuda karar mercii olduğu belirtiliyor. 

Siyah beyazlı kulüp yaptığı açıklamada Can Çobanoğlu ile şu ifadeleri kullandı:

"Türk sporuna uzun yıllar boyunca hizmet etmiş olan A Milli Futbol Takımımızın eski menajeri Can Çobanoğlu’nun Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin danışmanı olduğu yönünde basında ve dijital medyada yer alan haberler tamamen asılsızdır.

Başkanımız Ahmet Nur Çebi, akrabası ve aile dostu olan, ağabey-kardeş ilişkisi içinde bulunduğu Can Çobanoğlu’ndan herhangi bir danışmanlık hizmeti almamakta, Çobanoğlu’nun Kulübümüz bünyesinde herhangi bir görevi bulunmamaktadır.

Taraftarlarımızdan, uzun bir süredir devam eden karalama kampanyasının bir parçası niteliğindeki bu tarz maksatlı haberlere itibar etmemelerini önemle rica eder, kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız."

Beşiktaş Kulübü sosyal medyadan böyle bir açıklama yapsa da, Çobanoğlu’nun zamanın büyük bir bölümünü kulüp içersinde geçirdiği, ve başkana danışmanlık yaptığı, bazı kararlarda etkili olduğu kulübe yakın herkes tarafından biliniyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI