Borçlara karşı stat sponsorluğu

Beşiktaş Yönetimi stat sponsorluğu için arayışlarını sürdürüyor.

Beşiktaş Yönetimi stat sponsorluğu için arayışlarını sürdürüyor. Sezonun başlamasına rağmen stada sponsor bulamayan beşiktaş yönetimi'nin bugüne kadar 40 önemli bir firmaya teklif götürdüğü belirtildi. Ancak bu firlalardan bugüne kadar olumlu bir dönüş olmadı. 

Başkan Ahmet Nur Çebi, önceki gün katıldığı canlı yayında birkaç haftaya kadar yeni stat sponsorunu açıklayacaklarını vurguladı. 

Beşiktaş'ın geçtiğimiz gün Denizbanklı yetkililerle bir araya gelerek stat sponsorluğu için görüşme yaptı. 

Kartalhaber'in aldığı bilgiyi göre; banka yetkilileri, siyah-beyazlı kulübün Denizbank'a olan borcuna karşılık sponsorluk teklif etti. Denizbank'ın yıllık 5 milyon Euro'dan 3 yıllık öneride bulunduğu öğrenildi. toplantı sonrasıdeğerlendirme toplantısı yapan Beşiktaş Yönetimi ise bu teklifi kabul etmeme kararı aldı. 

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin danışmanı Can Çobanoğlu'nun önümüzedeki günlerde iki fan token şirketiyle bir araya geleceği belirtildi. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI