Çebi 'den beklenmedik tavır!

Beşiktaş'ta sular bir türlü durulmuyor... İşte perde arkasında yaşanan gelişme...

Beşiktaş'ta sular bir türlü durulmuyor... İşte perde arkasında yaşanan gelişme... 

BU AYIP BEŞİKTAŞ BAŞKANINA YETER

Her fırsatta yapmacık birlik-beraberlik mesajları veren BJK başkanı ÇEBİ hafta sonu gerçekleşecek olan tüzük tadil ve Divan Kurulu toplantısı öncesi davette bulunduğu seçilmiş kurul başkanları için organize ettiği yemeğe mazeret bildirmeden, telefon dahi açmadan katılmadı.

AHMET NUR ÇEBİ NE YAPMAK İSTİYOR?

Divan kurulu başkanı Tevfik YAMANTÜRK, Disiplin kurulu başkanı Ahmet AKPINAR, Denetleme kurulu başkanı Gökhan TİRYAKİ ve daha önce yönetimden yana tavır alan sicil kurulu başkanı Şahabettin ÖNKOL’un hazır bulunduğu organizasyona gitmeyen Ahmet Nur ÇEBİ’yi bekleyen kurul başkanları 2 saat kadar bekledikten sonra Ortaköy'de bulunan mekânı terk etti.

TOPLANTILAR ZOR GEÇECEK!

Başkan ÇEBİ ve yönetimin önerdiği Av. Derviş YILDIZ’ın kongre yönetiminde öne çıkardığı isim olarak belirlenirken, kanaat önderlerinin ‘Av. Ahmet AKPINAR yönetsin’ teklifinin başkan ve yönetim kurulu için Güven Oylaması olarak değerlendirildiği gelen bilgiler arasında. 

Duydukmu.com

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI