Çebi: Trabzonspor İçin Kalıcı Yatırımlar Şart

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin 10 yıl önce Trabzonspor Dergisi için verdiği röportajda kullandığı ifadeler spor medyanın gündemine oturdu.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin 10 yıl önce Trabzonspor Dergisi için verdiği röportajda kullandığı ifadeler spor medyanın gündemine oturdu. 

Trabzon Araklı doğumlu olan Ahmet Nur Çebi'nin 2012’de Beşiktaş yönetimine girmeden önce Trabzonspor yönetimine girmek için çalışmalar yaptığı iddia edildi. Hatta bunun için dönemin bir bakanını devreye soktuğu ancak başarılı olamadığı belirtildi. 

O dönem 60’ncı Tayyip Erdoğan hükümeti görevdeydi. Trabzonspor eski başkanlarından Faruk Özak ise Bayındırlık ve İskan Bakanı olarak görev yapıyordu. Trabzonspor camiasında Özak için her dönem “Derin Trabzonspor” yakıştırmaları yapılırdı.

Gazeteci Ali Çil, her ne kadar Özak adını vermese de, iddiasını; “Dönemin bakanından canlı olarak dinlemiştim: Benim Trabzonspor'a müdahale ettiğimi söylüyorlar. Ahmet Nur Çebi'yi yönetime sokamadım" ifadelerini kullandı.

Çebi, Beşiktaş yönetimine girmeden önce Trabzonspor Dergisi'nde bir röportaj vermişti. O röportajda bugünün Beşiktaş Başkanı "Trabzonspor'un geleceği için kalıcı yatırımlar şart" başlıklı bir de röportaj vermişti.


Fotospor 


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI