Çebi, Vodafone Park'taki deprem riskini yorumladı

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Vodafone Park'ın depreme dayanıklılığı konusunda güvence verdi. İşte detaylar... (BJK Haber)

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Vodafone Park'ın depreme dayanıklılığı konusunda güvence verdi.

Ahmet Nur Çebi, Vodafone Park'taki deprem riskiyle ilgili açıklama yaptı. 

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Vodafone Park'ın depreme dayanıklı olduğu konusunda garanti verdi...

Kahramanmaraş depremi sonrasında her Türk vatandaşı gibi Beşiktaşlılar hem oturdukları evlerin, hem de mabetleri Vodafone Park'ın depreme dayanıklılığını sorguluyorlar. 

Eski stadın yıkılıp yerine yenisi yapılan stadın inşaatında bizzat ter döken dönemin asbaşkanı, şimdinin Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi stada sonuna kadar güveniyor. 

Fotospor'da yer alan habere göre; Başkan Ahmet Nur Çebi, kongre üyeleri ve Beşiktaşlıların stadla ilgili sordukları sorulara şu cevabı veriyor:  

En derine kadar indik. Normalden birkaç kat daha fazla kazdık. Ana kayaya oturttuk. Tribünlerin tamamı ana kayaya oturdu. Bu yüzden de zemin oldukça aşağıda kaldı. EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI