Çebi'nin kozu Levent Çifter

Beşiktaş'ta beklenmedik birleşme...

Beşiktaş'ın 29 mayıs Pazar günü yapılacak olağan genel kurulu öncesi sürpriz bir gelişme yaşandı. Seçim öncesi istediği desteği bulamayan Başkan Çebi, siyah-beyazlı kulübün bir dönem genel koordinatörlüğü görevinde bulunan Levent Çifter'le güçlerini birleştirdi. Kongrede birçok kongre üyesine etki gücüne sahip olduğu bilinen Çifter'in seçimde Çebi lehine çalışacağı öğrenildi. Çifter'in seçimde yaklaşık 2 bin oyu olduğu konuşuluyor. 

Çebi 2019 yılının Ekim ayında yapılan kongre öncesi yaptığı açıklamada, "Beşiktaş'ta üst düzey bir yönetici kongrede destek vermesi karşılığında 1 milyon dolar istedi. Ben de ona olumsuz yanıt verdim. Bilgi almaya çalıştığımız insanlar işiyle tehdit ediliyormuş. Ben böyle bir şey görmedim" demişti. Çebi'nin bu sözleri Çifter'e sarfettiği iddia edilirken seçim günü Çebi taraftarları Çifter'e büyük tepki göstermişti. 

Çebi'nin yeniden seçilmesi durumunda Levent Çifter'e iade-i itibar yapılarak yeniden siyah-beyazlı kulübün genel koordinatörlük görevine getirileceği belirtildi. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI