Çebi'ye ibra şoku

Beşiktaş’ta ipler gerildi… Başkan Ahmet Nur Çebi istifa etmeyi reddetti.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi hem kulübü ekonomik darboğazdan çıkarmaya çalışıyor, hem de kendisine karşı birleşen muhalefetle mücadele ediyor.

Beşiktaş’ta ipler gerildi… Başkan Ahmet Nur Çebi istifa etmeyi reddetti. Muhalefet ise kendisini istifaya zorlamak için kolları sıvadı. Üç koldan Başkan Çebi’nin üzerine hücum edilecek. İlk tepki 16 Eylül’de Divan Kurulu’nda verilecek. Ertesi gün Tüzük Tadil Kongresi’nde sesler yükselecek.

ÇEBİ'YE KARŞI MUHALEFET BİRLEŞİYOR

Asıl kavga ise Ekim ayının sonunda yapılması planlanan Mali Genel Kurul’da yaşanacak. Özellikle Tüzük Tadil Toplantısı’nda ortaya çıkacak sonuca göre Çebi ve yönetiminin ibra edilmemesi için tüm güç kullanılacak.

MUHALEFETİ BU ÜÇ ÖNEMLİ İSİM YÖNLENDİRİYOR

Bu kollardan birisi Çebi’nin hedef gösterdiği Hasan Arat. Diğeri ise daha önce yanında asbaşkan olarak görev yaptığı ancak son dönemde adeta düşman olduğu Fikret Orman. Sonuncusu ise Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk.

Fotospor

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI