Efe Bezci bakın kiminle evleniyor?

Beşiktaş eski yöneticisi Efe Bezci'nin evleililği kçok konuşulacak.

Efe Bezci ve Ayça Altınok Dünyaevine Girmeye Hazırlanıyor

Beşiktaş eski yöneticisi Efe Bezci ile eski Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un kızı Ayça Altınok, dünyaevine girmeye hazırlanıyor. Ahmet Nur Çebi başkanlığındaki yönetimde görev alan Efe Bezci ve Ayça Altınok, 7 Haziran'da nişanlanacak.

Çok konuşulacak birliktelik

Efe Bezci ve Ayça Altınok'un nişanı, Ankara'nın en çok konuşulan iki aileyi bir araya getirecek. Besa Holding'in yönetim kurulu başkanı ve eski Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci'nin oğlu olan Efe Bezci ile eski Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un kızı olan Ayça Altınok'un bu önemli günü, aile üyeleri ve yakın dostlarının katılımıyla kutlanacak.

Şu sıralar heyecanlı bir hazırlık içinde olan AK Partili çift, nişan töreninin ardından düğün tarihini ilerleyen günlerde kararlaştırmayı planlıyor.

Efe Bezci eski eşine şiddet haberleriyle çok konuşulmuştu

BJK yöneticisi Efe Bezci 2020 yılında o dönem evli olduğu Reyhan Çağla Baykam Bezci'ye şiddet uyguladığı iddiasıyla haberlere konu olmuştu. Baykam, Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği'ne başvurdu. Efe Bezci'nin avukatı ise şiddet başvurusunun "BJK, TOBB ve ATO'ya zarar verme amacı taşıdığını" ileri sürdü.

İddiaara göre; Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) eski yöneticisi Efe Bezci, iki yıldır evli olduğu Reyhan Çağla Baykam Bezci'ye şiddet uyguladı. Reyhan Çağla Bayram Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği'ne başvurarak şikayetçi oldu ve uzaklaştırma kararı istedi.

T24'ün Günaydın'dan aktardığı habere göre Reyhan Çağla Baykam Bezci ifadesinde şunları kaydetti: 

"8 Mayıs günü eşim 04.00 sıralarında uyurken beni omuzlarımdan tutup kaldırdı, sürükleyerek 'Kiminle mesajlaşıyorsun?' diye bağırdı. Telefonumu karıştırdı. Ben de giyinme odasına kaçıp kendimi kilitledim. Eşim çekiçle vurarak kapıyı kırdı. Güvenlikçilere 'Kayınpederimi arayın, bana yardım etsin' dedim. Efe gelip saçımdan sürükledi. Beni hırpaladı, yumruk attı, balkon kapısına kafamı vurdu. Beni balkondan atmasından kortum. Hemen annemi aradım. O sırada polisler de geldi. Beni darp ve tehdit eden eşimden şikayetçiyim."

AVUKATTAN AÇIKLAMA: İDDİALAR BJK, TOBB, ATO'YA ZARAR VERME AMACI TAŞIYOR

Efe Bezci'nin avukatı Eray Karınca, şikayetin BJK'ya zarar verme amacıyla yapıldığını söylemesi dikkat çekti. Yazılı açıklama yapan Karınca yazılı açıklamasında olay gecesi yaşananlardan ötürü müvekkilinin mağdur olduğunu ileri sürerek "Söz konusu iddialar müvekkilimin açtığı boşanma ve soruşturması devam eden ceza dosyasının konusu olup müvekkilime, ailesine, Beşiktaş Jimnastik Kulübü, TOBB ve ATO'ya zarar verme amacı taşımaktadır" ifadelerini kullandı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI