Ekaterina Efimova Beşiktaş'ta

Beşiktaş Ceylan Kadın Voleybol Takımı, Rus sporcu Ekaterina Efimova'yı transfer etti.

. Beşiktaş Ceylan Kadın Voleybol Takımı, 2023-24 sezonu transfer çalışmaları kapsamında orta oyuncu Ekaterina Efimova’yı kadrosuna kattı.

Ekaterina Efimova, Beşiktaş'ta

Beşiktaş Kulübü'ndan yapılan açıklamada, kariyerinde Dinamo Krasnodar, Dinamo Moskova ve Leningradka Saint Petersburg formaları giyen 29 yaşındaki sporcuyla anlaşmaya varıldığı belirtilerek, "Kulübümüze önemli hizmetlerde bulunacağına inandığımız Ekaterina Efimova'ya şanlı formamız altında başarılar dileriz." denildi.

Ekaterina Efimova kimdir?

3 Temmuz 1993 tarihinde Rusya’da dünyaya geldi. 193 cm boyundaki orta oyuncu; Luch Moscow, Sparta Nizhny Novgorod, Ufimochka-UGNTU, Zarechie Odintsovo, VK Om-SibGUOR, Dinamo Krasnodar, Yenisey Krasnoyarsk, Dinamo Moscow ve son olarak Leningradka Saint Petersburg takımında forma giydi. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI