Fikret Orman harekete geçti

Fikret Orman, Çebi'yi devirmek için "imkansız ittifaklar" peşinde

Fkret Orman'ın, Ahmet Nur Çebi'yi indirmek için Erdal Torunoğulları, Berk Hacıgüzeller ve Metin Albayrak gibi arasının limoni olduğu isimlerle dahi ittifak yapmaya hazır olduğu iddia edildi...

Fikret Orman, Çebi'yi devirmek için "imkansız ittifaklar" peşinde

Beşiktaş’ta ortada bir kongre yok… Erken seçim ortamı ya da havası da yok. Ancak Hasan Arat, Başkan Ahmet Nur Çebi’yi aradı. “Adayım” dedi. Hazırlıklar yaptığından bahsetti. Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk de aday. Her kulvarda, her ortamda bunu ortaya koymaktan çekinmiyor. 

Fotospor
Beşiktaş’ta herkesin “yok artık” dediği bir isim de çalışma yapıyor. Son seçimde Başkan Çebi’nin karşısına aday çıkarmaya çalışan hatta Ethem Sancak’ı ikna etmeyi deneyen Fikret Orman da aday olmak için hazırlık içerisinde. 


Şu anki yönetimin aleyhine pek çok konuda dava açtığı Orman yeniden başkan olabilmek için oldukça dikkat çeken isimlerle kontak halinde. Kendi döneminde pek çok kez sorun yaşadığı Erdal Torunoğulları, Berk Hacıgüzeller ve Metin Albayrak bu isimler arasında. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI