Fikret Orman'dan taraftara mesaj var

Beşiktaş eski başkanı Fikret Orman, sosyal medyada yine en çok konuşulan isim oldu.

Beşiktaş eski başkanı Fikret Orman, sosyal medyada yine en çok konuşulan isim oldu. Orman'ın basın toplantısı düzenleceği haberi Twitter'ı sallarken, birçok taraftar da Orman'ın neler açıklayacağı hakkında yorumlarda bulunması dikkat çekti.  

Yaklaşık iki hafta önce Fikret Orman döneminde yöneticilik yapan Candaş Tolga Işık, "Orman ile Çebi arasında yaşanan gerginliğin ardından, Fikret Orman aleyhinde 'Paralar nerede?' tezahüratı yapılmaya başlandı" diye konuşmuştu. 

Geçtiğimiz hafta sonunda yapılan Beşiktaş Divan Kurulu'nda ise Başkan Ahmet Nur Çebi, bu tezahuratları yapan kişi olarak eski yönetici Hasan Arat'ı işaret etmişti. Çebi, Hasan Arat'a yakın kişilerin Fikret Orman'a hitaben "Paralar nerede" diye bağırttığını çıklamıştı. 

Beşiktaşlı birçok taraftarın, önce transfer döneminde yaşanan başarısızlığın yanı sıra, futbol takımının ligde ilk 4 maçta 5 puan kaybetmesinin ardından sosyal medyada Fikret Orman'ı yeniden başkan görmek istediklerini belirten paylaşımlar yapması dikkat çekiyor. 

Orman'dan taraftara mesaj var

Orman'ın ekibinde yer alan kongre üyesi Faik Doğan ise, "Eski Başkanımız Fikret Orman'ın hepinize selamı var. "Beşiktaş taraftarı ile sarsılmaz bağımız var. Hepsini çok seviyorum. Hepsine selamlarımı iletiyorum" dedi. #Beşiktaş  #AzKaldiSabret" paylaşımında bulundu. 


Doğan'ın bu paylaşımı sürede büyük yankı buldu. 

Basın toplantısı yapacak mı? 

Fikret Orman  yaptığı açıklamada, "Bugünlerde basın toplantısı düzenlemem, özellikle de Beşiktaş'ın yenildiği bir maçın ardından açıklama yapmam söz konusu değil" sözlerini sarfetti. 


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI