Forvetlere Gol Attıracak İsmi Transfer Etmek İstiyor

Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi ...

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın gol sorununa çarı arıyor. 
Genç teknik adam  gelecek sezon için teknik ekibine forvet oyuncularını çalıştıracak bir teknik adam katmayı planlıyor.
Beşiktaş’ta gündem ''gol vuruş'' sorunu... Burak Yılmaz siyah-beyazlıların elindeki gol atabilen tek isim. Ancak o durunca, Beşiktaş da duruyor. Bir de takımın karşısına Lung gibi bir kaleci çıkınca punlar kaçıyor. Serge Ylçın'ın planları arasında sezon başı kampına gol vuruşlarında başarılı bir teknik adamı tarnfser etmek... 
Fotospor'un haberine göre, o antrenörün sadece forvetlerle değil, kanat oyuncularıyla da gol çalışması yapmasını sağlamak. Belki de o isim sadece kampta değil sezon boyunca Sergen’in teknik ekibinde forvet oyuncuları antrenörü olarak görev yapabilir.

Burak Yılmaz varsa Beşiktaş var... Yoksa yok!
Gündem; “Burak Yılmaz varsa Beşiktaş var. Burak yoksa Beşiktaş yok…” pazartesi akşam Kayserispor karşısında alınan yenilginin faturası etkisiz bir futbol oynadığı için son haftaların golcüsü Burak Yılmaz’a çıktı. Kaptan Burak  pazartesi akşam 25 kezle 90 dakikada sahada kalıp da en az topla buluşan oyuncusu oldu. 4 şutunda 2 isabet sağladı. 1 de kilit pas verdi. 2 ortasında da başarılı oldu. Ancak gol yollarında hep uzak kalınca, Beşiktaş sonuna gidemedi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun