Fuat Çimen'i manşet yapmasını biliyorsunuz!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin eşi Berna Çebi'den gazetecilere sitem dolu sözler...

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin eşi Berna Çebi'den gazetecilere sitem dolu sözler... 

Fenerbahçe derbisine Ahmet Nur Çebi ile birlikte izlemeye giden Berna Çebi'nin maç öncesi basın mensuplarına sitem ettiği öğrenildi. 

Berna Çebi'nin basın tribünü giriş kapısının önünde toplanan basın mensuplarına hitaben, "Fuat Çimen'i manşetlere taşıyorsunuz. Bunları bir bir not ediyoruz. Kim neler yapmış çok iyi biliyoruz. Seçim sonrası da Fuat Çimen'i yeniden manşet yaparsınız çok iyi olur" ifadesini kullandı. Berna Çebi'nin bu sözleri büyük şaşkınlık yaratırken medya mensuplarının bu sözlere yanıt vermediği gözlendi. 

Ahmet Nur Çebi'nin bu yaşananları sessizce izlemesi dikkat çekti. 

Fuat Çimen: Çebi dernekleri tehdit ediyor 

Beşiktaş başkan adayı Fuat Çimen kongre üyeleriyle buluşmay devam ediyor. Kalabalık kongre üyesi topluluğuna hitap eden Fuat Çimen, "Biz projelerimizle Beşiktaş'ı yönetmeye adayız. Biz kimseye bir şeyler vaad etmiyoruz. Beşiktaş'a hizmet etmek için göreve talibiz. Sayın Çebi, bizimle görüşmek isteyen derneklere bedava bilet vermeyeceği, Kartal Yuvası franchising haklarının ellerinden alınacağı  tehditini savuruyor. Ege, izmir başta olmak üzere birçok bölgede toplantı yapılacak mekanların önceden aranıp benim ve ekip arkadaşlarımın mekana alınmamamız ya da hizmet verilmemesi talepleri, derneklere “bizden habersiz nasıl gidersiniz” telkinleri bir Beşiktaş başkanına yakışmıyor" diye konuştu. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI