Hani Futbolcuların Paraları Ödenmişti!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Hürriyet Gazetesi'ne yaptığı açıklamada Necip Uysal'a teşekkür etti. Başkan Çebi'nin Hürriyet Gazetesi'ne yaptığı açıklama şaşkınlık yarattı.

Beşiktaşlı futbolcu Necip Uysal sözleşmesini 1 yıl uzatırken büyük bir fedakârlıkta bulundu. Tecrübeli oyuncu yönetimle yeni bir sözleşme için el sıkıştı. Necip, son iki sezondan kalan toplam 7.8 milyon TL’lik alacağından vazgeçerken, Başkan Ahmet Nur Çebi bu fedakârlığı için oyuncusuna teşekkür etti.

Beşiktaş’ta yeni sezon öncesi çalışmalarını sürdüren transfer komitesi, sözleşmesinin bitmesine 1 sene kalan Necip Uysal ile her konuda anlaşmaya vardı. Futbola 2001’de Bayrampaşa Yeni Yolspor’da başladıktan sonra 2004’te Beşiktaş alt yapısına giren ve o günden bu yana sadece siyah beyazlı formayı giyen Necip, 2023’e kadar sürecek yeni bir sözleşmeye imza atacak. Önceki gün Başkan Ahmet Nur Çebi ile yöneticiler Emre Kocadağ ve Erdal Torunoğulları ile bir araya gelen 30 yaşındaki futbolcu, Beşiktaş’ı çok sevdiğini ve futbolu da burada bırakmak istediğini söyledi.

NECİP UYSAL'IN MAAŞI 4 MiLYON TL

Mevcut sözleşmesini 1 yıl daha uzatan Necip büyük de bir fedakarlıkta bulundu. Başkan Çebi, tecrübeli futbolcunun 2019-2020 yılından 2,8 milyon, 2020-2021 yılında ise 5 milyon TL’lik alacağından vazgeçtiğini belirterek, “Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda hareket eden Necip’i tebrik ederim. Bu fedakarlığın bizim için anlamı büyük” diye konuştu. Necip ise “Benim önceliğim para değil, arma ve şampiyonluklar” dedi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI