İtalya'da Tolgay Arslan'ın Dürümü Manşetlerde

Beşiktaş'ın eski futbolusu Tolgay Arslan, geçtiğimiz hafta Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra kariyerine İtalyan kulübü Udinese’de devam etme kararı almıştı.

Beşiktaş'ın eski futbolusu Tolgay Arslan, geçtiğimiz hafta Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra kariyerine İtalyan kulübü Udinese’de devam etme kararı almıştı. İtalyan basınında, Tolgay Arslan ile ilgili çarpıcı haberler dikkat çekti. Haberlerde, Tolgay Arslan’ın kısa bir analizi yapılırken futbolcunun Beşiktaş’ta yaşadığı ‘dürüm’ olayı da haberde konu oldu.

La Gazzetta dello Sport, Tolgay Arslan’ın önemli bir yetenek olduğuna haberinde yer verirken, futbolcunun forma giydiği kulüpleri de yazdı.

Beşiktaş'ta Devre arasında yediği dürüm, İtalya’da da haber oldu

Haberde Tolgay Arslan’ın Beşiktaş’ta forma giyerken Medipol Başakşehir maçının devre arasında yaptığı olay davranışa da yer verildi.

Söz konusu haberde, ‘Tolgay Arslan, Başakşehir maçının devre arasında kebap yedi. Antrenörü Şenol Güneş kızdı ve Beşiktaş’ta çok az süre almaya başladıktan sonra Fenerbahçe’ye transfer oldu’ ifadesini kullanıldı. 

Fenerbahçe'ye transfer olduğunda ne olmuştu?

Hatırlanacağı üzere Tolgay Arslan, Fenerbahçe'ye transfer olduğunda takım arkadaşları futbolcunun yaşadığı 'dürüm' olayını gündeme getirmişti. Tolgay Arslan ise "Kebabın her türlüsünü yerim" diye anıt verdiği videoyu yayınlamıştı. 

Tolgay kendisini yeniden kanıtlamak istiyor

İtalyan spor medyasındaki haberlerde, Tolgay Arslan’ın Udinese’de yeniden kendini kanıtlamak istediği ve İtalyan ekibinde orta sahada aktif bir şekilde rol almayı planladığı ifade edildi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun