Kagawa'dan çarpıcı açıklama... Beşiktaş'ta kalacak mı?

Beşiktaş'ın Japon yılıdızı Kagawa'dan flaş açıklama

Beşiktaş’ın ara transfer döneminin son gününde kadrosuna kattığı Japon yıldız Kagawa, son haftalarda yedek kalmasıyla ilgili olarak Japon medyasına değerlendirmelerde bulundu. Cumartesi akşamı Medipol Başakşehir ile oynanan lig maçına yedek başlayan yıldız oyuncu, 61. dakikada Medel’in sakatlanmasından sonra oyuna dahil olabilmişti.

Beşiktaş’a gelerek doğru tercih yaptım

Başakşehir galibiyetinden sonra camiadaki havanın tamamen değiştiğine vurgu yapan Japon yıldız, “Bu sonuç takımdaki ortama da yansıdı. Maçın ardından soyunma odasında çok güzel bir hava vardı. Ve şimdi bu havanın önümüzdeki maçlara da yansıyacağını ve bizi olumlu etkileyeceğini düşünüyorum. Bu iyi sonuçların istikrarlı hale gelmesi önemli” diye konuştu. Sakatlık yaşadığı için henüz istenilen performansı yakalayamadığını da dile getiren Kagawa, “Milli ara öncesi yaşadığım bir sakatlık vardı. Teknik direktörümüz bundan kaynaklanan olumsuzlukları da hesaba katıyor. Ben de formumun zirvesinde değildim. Ancak şimdi sürekli daha iyiye gittiğimi hissediyorum. Bu yüzden her gün çok sıkı çalışıyorum. Daha iyi olup daha uzun süreler forma giymek için uğraş veriyorum” diye konuştu.

Kagawa, Beşiktaş’ta kalacak mı ?

Öte yandan sezon sonunda Siyah-beyazlı takımla kalıp kalmayacağı ile ilgili olarak da Japon oyuncu, “Beşiktaş’ta elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Buraya gelerek doğru bir tercih yaptım, yeniden milli takıma da çağrıldım. Böyle devam edersem gelecek sezon da iyi olur. Ancak şu an yazın ne olacağını düşünmüyorum. İşler iyi giderse gelecek zaten iyi olacaktır. Negatif düşünceleri kafamdan uzak tutmaya çalışıyorum”