Lucesu'dan Beşiktaş itirafı

Beşiktaş eski teknik direktörü Mircea Lucescu, İtalyan basınına yaptığı açıklamada siyah-beyazlı takımla ile ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu.

Beşiktaş eski teknik direktörü Mircea Lucescu, İtalyan basınına yaptığı açıklamada siyah-beyazlı takımla ile ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu. 78 yaşındaki deneyimli teknik direktör, siyah-beyazlıların kendisini şubat ayında transfer teklifi yaptığını belirtti. Ancak, geçmişte Inter'de yaptığı hatayı tekrarlamak istemediğini ve bu yüzden teklifi kabul etmediğini ifade etti. Lucescu, bu teklife karşılık olarak Beşiktaş'a oğlu Razvan Lucescu'yu önerdiğini, ancak Razvan'ın PAOK'tan ayrılamadığını belirtti.

Baba Lucescu, oğlunun Cagliari iddiaları hakkında da konuştu ve onu İtalya'ya gitmesi için görüş belirttiğini söyledi. Mircea Lucescu, küme düşmeme mücadelesi vermektense Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmenin daha iyi olduğuna inandığını belirtti.EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI