Muhalefetin projeleri hayata geçiyor

Beşiktaş Yönetimi onay verdi; muhalefetin projeleri için düğmeye basılıyor.

Ardı ardına Divan Kurulu ve tüzük tadil toplantılarını geride bırakan Beşiktaş'ta dikkat çekici bir gelişme yaşandı. 

2022 yılının mayıs ayında yapılan başkanlık seçiminde Fuat Çimen'in listesinde yer alan yönetici adayları Prof. Dr. Mehmet Burçin Pişkin ve Ercüment Meriç Öztürk'ün kongre üyelerine sundukları projeler; geçtiğimiz yıl kurulan Beşiktaş Divan Proje ekibi  tarafından hayata geçirilmeye hazırlanıyor. Divan Proje ekibinin bu çalışmalarında Pişkin ve Öztürk'ün adından bahsetmemesi şaşkınlık yarattı. 

Muhalefetin projeleri için düğmeye basılıyor

Projeleri geçtiğimiz yılkı kongre öncesi ekip çalışmasıyla hazırladıklarını belirten Prof. Dr. Mehmet Burçin Pişkin, "Sevgili yol arkadaşım Ercüment Meriç Öztürk'le biz sadece bu sunumu değil onlarca, yüzlerce fazlasını hazırlamıştık. Keşke camia hepsinden faydalansa ama emeğe de saygı şart diye düşünüyorum" ifadesini kullandı. 

Pişkin, Kartalhaber'e yaptığı açıklamada ise "Bu sunumu yaparken aradan 1.5 yılı aşan bir süre geçti. Bu aşamada biz de projelerimizi bilimsel ve teknolojik olarak yeniliedik. Her zaman Beşiktaş'a yarar ve maddi katkı sağlayacak yenilikler için bize danışılabilir" ifadesini kullandı. 

Ercüment Meriç Öztürk ise, sosyal medya hesabında; "2022 seçim toplantılarımıza gelenler sunumdaki projelerimizi hatırlayacaktır; Beşiktaş App, Genç üyelik, Dijital oyun bunlardan sadece bir kaçı... Divan Proje Grubu da "çok benzer" projelerini paylaşmış. Esinlenmeye inanırım ama tesadüflere çok inanmam" paylaşımında bulundu. 

Kartalhaber


 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI