Muleka transferinde kafa karıştıran gelişme

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri (BJK transfer haberi)

Jackson Muleka için Beşiktaş'tan 5 milyon euro isteyen Standard Liege, oyuncuyu Burnley'ye ise ücretsiz olarak kiralık göndermeye hazır... 

Beşiktaş hem sol kanat hem de santrfor olarak düşünülen Jackson Muleka'yı, Kongolu forvet de Beşiktaş'ı çok istiyor ama Standard Liege işi bozuyor. Üstelik çileden çıkaracak hareketle...

Sporx'in haberine göre, Muleka'nın bonservis bedelini 5 milyon euro olarak belirleyen Belçika ekibi, kiralama ücretinin ise 2 milyon euro olduğunu iletti. Üstelik kiralama sözleşmesinde Beşiktaş'a satın alma opsiyonu da vermeyen Standard Liege, Muleka'yı isteyen Burney'ye ise büyük kolaylık tanıyor.

SON TEKLİF YAPILDI

Burnley'nin tekrar Premier Lig'e yükselme ve Muleka'nın üstün performans göstermesi ihtimalini göz önüne alan Belçikalılar, İngiliz ekibinden kiralama ücreti talep etmiyor. Bu gelişmeyi öğrenen başkan Ahmet Nur Çebi ve ekibi yapılan son teklifle rest çekti. Belçika ekibine, satın alma opsiyonlu 1,5 milyon euroluk bir senelik kiralama teklifinde bulunuldu ve 3,5 milyon euo da satın alma opsiyonu için bonservis bedeli teklif edildi. Standard Liege'in siyah beyazlıların son teklifine vereceği cevap bekleniyor. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI