Oğuz Giray resmen aday

Üyelik ve Sicil Kurulu Başkanlığı’na Yeni Aday!

Üyelik ve Sicil Kurulu Başkanlığı’na Yeni Aday!

Beşiktaş Üyelik ve Sicil Kurulu Başkanlığı için yeni adaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. 20 Mayıs’ta Şahabettin Önkol ve ekibinin istifası ile boşalan başkanlık koltuğu için seçimler yaklaşırken, Divan Başkanlığı’nın yayınladığı açıklama sonrası kulisler hareketlendi.

Sefa Bağcı'nın Ardından Dr. Oğuz Giray da Aday

Geçtiğimiz günlerde adaylığını açıklayan Sefa Bağcı’dan sonra Dr. Oğuz Giray da adaylığını duyurdu. Dr. Giray'ın, Üyelik ve Sicil Kurulu için yoğun kulis faaliyeti yaptığı ve kısa sürede gerekli 100 imzayı toplaması bekleniyor.

Dr. Oğuz Giray Kimdir?

Dr. Oğuz Giray, üç kuşak Beşiktaş semtinde oturan bir aileden gelmektedir. Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) İktisat Bölümü'nde lisans eğitimini tamamlayan Giray, Trakya Üniversitesi İktisat Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans, Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi Kamu Hukuku'nda yüksek lisans, Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde yüksek lisans ve doktora eğitimlerini tamamlamıştır. Halen Yeditepe Üniversitesi İİBF Kamu Yönetimi Bölümü'nde Dr. Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Kaynak: Serencebey
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI