Onana transferi için gazetecilere para

Beşiktaş'ın çok tartışılan Jean Onana tranfseri için müthiş iddialar...

Jean Onana'yı Beşiktaş'a getiren Sferico Sports'un sahibi Igor Campedelli Kamerunlu oyuncu için İtalyan basınından bazı isimlere parayla haber yaptırmakla suçlandı.

Beşiktaş'ta gündem Jean Onana... Kimin nereden bulduğu, hangi özelliklerine bakarak transfer ettiği bilinmiyor. Sadece eski sportif direktör Ceyhun Kazancı, "Ona güveniyorum" demekle yetindi.

Onana geçen sezon AC Milan ve Galatasaray dahil pek çok kulübün gündemine geldi. Ancak bununla ilgili İtalya'da ilginç bir iddia dolaşıyor.

BASINA PARA VERDİ

O iddiaya göre Jean Onana'yı Beşiktaş'a getiren Sferico Sports'un sahibi Igor Campedelli Kamerunlu oyuncu için İtalyan basınından bazı isimlere parayla Milan haberleri yaptırmakla suçlandı.

AC Milan'ın Onana'yı asla istemediği ancak çıkan bu haberlerin ardından Lens'in 4 milyon euro ödeyerek Kamerunlu oyuncuyu Bordeaux'dan aldığı belirtildi.

Jean Onana'yı Beşiktaş'a getiren Sferico Sports'un sahibi Kamerunlu oyuncu için daha önce şunları açıklamıştı:

* Lens'in orta saha oyuncusu Jean Onana'yı Kamerun'da bir Akademi'de bulmayı başardık diyebilirim. Bazı videoları görünce onun ilginç bir oyuncu olduğunu düşündük. Oyuncuyu Portekiz Serie B'ye, Leixoes'a getirip ardından Lille, Bordeaux ve Lens arasında mükemmel bir kariyere taşıyarak doğru seçimler yapmasına yardımcı olduk.

Fotospor

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI