Santos'un yeni takımı

Beşiktaş'ta geçtiğimiz sezon yaklaşık 100 gün görev yapan Fernando Santos'un yeni takımı belli oldu.

Beşiktaş'ta Geçirdiği Kısa Sürenin Ardından Fernando Santos'un Yeni Takımı Belli Oldu

Beşiktaş'ta geçtiğimiz sezon yaklaşık 100 gün görev yapan Fernando Santos'un yeni takımı belli oldu. Portekizli teknik direktör, Azerbaycan Milli Takımı'nın başına geçti. 69 yaşındaki Santos ile 2028 yılına kadar sözleşme imzalandığı açıklandı.

Fernando Santos'un Beşiktaş Performansı

Beşiktaş'ta kısa süreli görev süresince Fernando Santos, takımın başında çıktığı 16 maçta 7 galibiyet, 4 beraberlik ve 5 mağlubiyet almıştı. Bu performans sonrası Beşiktaş'tan ayrılan Santos, kariyerine milli takım düzeyinde devam etme kararı aldı.

Önceki Başarıları ve Tecrübeleri

Fernando Santos, 2014'ten 2022 yılına kadar Portekiz Milli Takımı'nda görev yapmış ve 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nı kazanarak önemli bir başarıya imza atmıştı. Deneyimli teknik adam, Azerbaycan Milli Takımı'nda da benzer başarıları hedefliyor.

Yeni Görev ve Hedefler

Azerbaycan Milli Takımı'nın başına geçen Santos, 2028 yılına kadar sürecek yeni görevinde takımın performansını yükseltmeyi amaçlıyor. Portekizli teknik adamın deneyimi ve bilgi birikimiyle Azerbaycan futbolunu ileriye taşıması bekleniyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI