Savic transferinde son dakika

Beşiktaş, savunma hattını güçlendirmek amacıyla Atletico Madrid'de forma giyen Stefan Savic ile ilgileniyor.

Beşiktaş'ın Transfer Gündemi

Stefan Savic: Beşiktaş'ın Hedefindeki İsim

Beşiktaş, savunma hattını güçlendirmek amacıyla Atletico Madrid'de forma giyen Stefan Savic ile ilgileniyor. Ancak 33 yaşındaki Karadağlı stoper, Suudi Arabistan’dan gelen cazip teklifler sonrası kararsızlık yaşıyor.


Savic'in Durumu

Kulüp: Atletico Madrid

Yaş: 33

Pozisyon: Stoper

Sözleşme Durumu: Atletico Madrid'in Savic ile yollarını ayırmak istediği bildiriliyor.

Suudi Arabistan İlgisi: Arap kulüplerinden gelen teklifler, Savic'in kararını etkileyebilir.

Beşiktaş, Savic'in tecrübesi ve defansif yeteneklerinden faydalanmak isterken, Suudi Arabistan’dan gelen tekliflerin de oyuncunun aklını çeldiği kaydedildi. Siyah-beyazlılar, Savic’i ikna etmek için çalışmalarını sürdürüyor.


Emre Bilgin'in Karagümrük'te Devam Kararı

Beşiktaş'ta geçtiğimiz sezon kiralık olarak Fatih Karagümrük'te forma giyen genç kaleci Emre Bilgin için de karar verildi. Süper Lig'de küme düşen İstanbul ekibi, 20 yaşındaki file bekçisini kiralık olarak kadrosunda tutmak için Beşiktaş yönetimiyle yeniden anlaştı.

Emre Bilgin'in Durumu

Kulüp: Beşiktaş (geçen sezon kiralık olarak Fatih Karagümrük'te)

Yaş: 20

Pozisyon: Kaleci

Karagümrük'teki Performansı: Geçtiğimiz sezon boyunca Karagümrük forması giyen genç kaleci, takımının küme düşmesine rağmen gösterdiği performansla dikkat çekti.

Kiralık Anlaşması: Beşiktaş yönetimi, Emre Bilgin'in Karagümrük'te kiralık olarak kalmasına onay verdi.

Beşiktaş'ın Transfer Stratejisi

Beşiktaş, transfer döneminde hem savunma hattını hem de genç yeteneklerini geliştirme stratejisi izliyor. Stefan Savic gibi deneyimli oyuncularla kadro derinliğini artırmayı hedeflerken, genç oyuncuları da tecrübe kazanmaları için kiralık olarak farklı takımlara gönderiyor.


Öne Çıkan Transferler

Savunma: Stefan Savic ile görüşmeler devam ediyor. Oyuncunun Suudi Arabistan'dan gelen teklifler sonrası kararsız olması süreci zorlaştırsa da Beşiktaş, bu transferi gerçekleştirmek için çaba harcıyor.

Kaleci: Emre Bilgin, Karagümrük'te kiralık olarak oynamaya devam edecek. Bu karar, genç kalecinin daha fazla tecrübe kazanmasını sağlayacak.

Sabah

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI