Tarkan'dan Filenin Sultanları için şarkı (Video)

Ünlü şarkıcı Tarkan, başarılarıyla göğsülümüzü kabartan A Milli Kadın Voleybal Takımı için şarkı yayınladı.

Ünlü şarkıcı Tarkan, başarılarıyla göğsülümüzü kabartan A Milli Kadın Voleybal Takımı için şarkı yayınladı. Tarkan, 'Öp' şarkısını A Milli Kadın Voleybol Takımımıza uyarladı. 

Megastar Tarkan, 2023 FIVB Milletler Ligi Şampiyonu A Milli Kadın Voleybol Takımı için stüdyoya girdi ve ‘Öp’ şarkısını Filenin Sultanları için uyarladı.


Tarkan, Trendyol ile iş birliği yapıp Filenin Sultanları ile bir araya gelerek reklam filmi çekti.


ÖP ŞARKISINA YENİ UYARLAMA


Filenin Sultanları’nın elde ettiği şampiyonluk başarısının ardından sponsor Trendyol, Tarkan ve voleybol oyuncuları ile birlikte reklam filmi çekimi gerçekleştirdi. Çekilen reklam filminde Tarkan’ın meşhur şarkısı ‘Öp’e yeni bir uyarlama yapıldı.

‘KALPLERİMİZ DÖRT NALA, SİZ ÇIKINCA SAHAYA’

Meşhur şarkı ‘Öp, ‘Ben o şelale saçlara. Biz o şahane maçlara. O ay, o hilal bayrağa. O ay yıldızlı formaya. Bak bak bak doyamadık. Kalplerimiz dört nala. Siz çıkınca sahaya. Biz bu büyük sevdaya. Hep birlikte doyamadık. Hep birlikte Milli Takım.’ sözleriyle tekrar uyarlandı.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI