Ümraniye'de Film Gibi Operasyon

Beşiktaş'ta uzun süredir cüzdanından paraları eksilmesinden şikayet eden Vida, Necip ve Atiba ile plan yapıp odasına geçtiğimiz hafta 2 gizli kamera yerleştirdi. 4 oyuncu, gergin bekleyiş sonrası hırsızı gizli kamera ile suçüstü yakaladılar.

Beşiktaş'ta uzun süredir cüzdanından paraları eksilmesinden şikayet eden Vida, Necip ve Atiba ile plan yapıp odasına geçtiğimiz hafta 2 gizli kamera yerleştirdi. 4 oyuncu, gergin bekleyiş sonrası hırsızı gizli kamera ile suçüstü yakaladılar.

Beşiktaş'ta filmlere konu olacak bir olay yaşandı. Sabah'ın haberine göre, Domagoj Vida, cüzdanından sık sık para eksildiğini tespit edince soluğu kaptanların yanında aldı. Burak Yılmaz, Necip Uysal ve Atiba'ya durumu anlatan tecrübeli oyuncu, geçmişte bu tarz olaylardan başka oyuncuların da şüphelendiği bilgisine ulaştı. Vida'nın "Bu bana hep oluyor. Olayın takipçisi olacağım. Cebimdeki parayı bilirim" sözlerinin ardından Ümraniye'de operasyon başladı.

KULÜPLE İLİŞKİSİ KESİLDİ
Hırvat oyuncunun tesislerdeki odasına iki gizli kamera yerleştirildi. İdman sonrasında Vida bir kez daha odasında bulunan cüzdanından para alındığını anladı ve ardından kameralara bakınca futbolcuların parasını çalan kişi tespit edildi. Bir kulüp çalışanının yaptığı hırsızlık, yönetime bildirilirken bu olayla ilgili açıklama yapılmaması tercih edildi. Kulüple ilişiği kesilecek olan üst düzey çalışan kişi için suç duyurusu yapılıp yapılmayacağına daha sonra karar verilecek.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun