Weghorst'un hareketi Manchester Unitedlı taraftarları çıldırttı

Beşiktaş'ın eski oyuncusu Wout Weghorst, Manchester Unitedlı taraftarlar tarafından istenmeyen adam ilan edildi.

Manchester United'ın Liverpool'a 7-0 kaybettiği maç öncesi Wout Weghorst'un yaptığı o hareket İngiliz taraftarları çıldırttı. İşte o hareket..

Beşiktaş'tan Manchester United'a transfer olan Hollandalı golcü futbolcu Wout Weghorst Manchesterlı taraftarları çılgına çeviren bir harekete imza attı.

Weghorst, Manchester United'ın haftasonu deplasmanda Liverpool'a 7-0 yenildiği maçta yaptığı o hareket ile tepkilerin odağına oturdu.

Wout Weghorst'un Liverpool maçına çıkarken koridorda bulunan Anfield logosuna dokunması sonrasında Manchester United'lı taraftarlar adeta çılgına döndü.


İngiliz taraftarları çılgına çeviren bu hareket sonrası sosyal medyada birçok taraftar Wout Weghorst'a tepki gösterdi.

Taraftarlar Hollandalı golcünün takımdan gönderilmesi gerektiğini belirten birçok paylaşım yaptılar.

Yaşanan bu olay sonrası Wout Weghorst'ın geçmiş yıllarda Liverpool'u öven açıklamaları da gündeme geldi. Manchester Unitedlı taraftarların ilerleyen günlerde nasıl tepkiler vereceği merak ediliyor..

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI