Yönetici uyuyor mu?

Ahmet Nur ÇEBİ Dönemi İle Birlikte Kulüp İdaresinde Garip Adetler Türedi...

Ahmet Nur ÇEBİ Dönemi İle Birlikte Kulüp İdaresinde Garip Adetler Türedi... Hakan Öncül'ün Duydukmu.com'daki köşe yazısı... 

Ahmet Nur ÇEBİ Dönemi İle Birlikte Kulüp İdaresinde Garip Adetler Türedi;

‘Yeter ki parayı ayarla, diğerinin yerine dümene geç.’ Bu durum ile ilgili başta BJK As Başkanlığının en yüksek ücreti ödeyene verilmesi, sponsorluklar da yaşanan bir dizi gariplik ve gizemler, alt yapının (Akademi) yöneticiler tarafından şirketleştirilip KARHANE’ye çevrilmesi, Engelli basketbol takımı sponsorunun BEŞİKTAŞLI’lardan yardım toplamaya çalışması birçok örnek verebilirim.

KONUMUZ BJK VOLEYBOL

11 Temmuz tarihinde 'Bir Başkan Ne Kadara Yöneticisini Yarı Yolda Bırakır?' başlıklı bir yazı kaleme almıştım. Son 12 yıldır olduğu üzere ne yalanlanabildi, ne de üzerine bir açıklama geldi. İşte o yazıdan bir bölüm…

Adı: Melih ARSLAN: Voleyboldan Sorumlu BJK Yönetim Kurulu Üyesi

Melih ARSLAN’a küme düşen Voleybol takımının sorumluluğu verilir. İlk iş olarak, kendisine bir ekip kurar ve Voleybol Şubesi Yönetim Danışmanı Nalan URAL ile birlikte Şube Yöneticisi Kartal EJDER’i göreve getirir. Doku ve planlama tutar, takım 2023 Nisan ayında BEŞİKTAŞ Ceylan Kadın Voleybol 1. Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayarak Sultanlar Ligi’nde yer almaya hak kazanır.

BJK’nın kronik hastalıklarından birisi de başarının paylaşılamaması. Sponsor firma olan CEYSU yönetim kurulu başkanı Ali CEYLAN, resmen ilan edilen şampiyonluğun ardından soluğu Ahmet Nur ÇEBİ’nin yanında alır. Başkandan alışılmadık bir talepte bulunur. ‘Melih ARSLAN’ın kurduğu ekibi istemiyorum.’ Ne yazıktır ki BEŞİKTAŞ başkanı, BEŞİKTAŞ yöneticisini ‘Bir Avuç TL İçin’ gözden çıkararak ilk etapta Nalan URAL ile birlikte Kartal EJDER’le yollar ayrılır.

SPONSOR SPONSOR BULUYOR YÖNETİCİ YÖNETİCİYİM DİYE HALA KOLTUĞUNDA OTURUYOR!

Olayın buradan sonrası ise çok daha trajikomik. Voleybol takımının ana sponsoru CEYSU firması. Sahibi, yani bir nevi Melih ARSLAN’ın ekibini Ahmet Nur ÇEBİ’nin onayı ile ekibini oyun dışında bırakan kişi de şirketin yönetim kurulu başkanı Ali CEYLAN.

Sponsor Ali bey bir anda (Yine Başkanın Bilgisi Dahilinde) kendi firmasının yerine voleybol şubesine Ayos Holding’i sponsor yapıyor ve takımın ismi de sessiz sedasız anlaşma yapılarak değiştiriliyor. Dikkat ettiyseniz yapılan operasyonların hiç birinde, halen kağıt üzerinde yönetici olan Melih ARSLAN’ın esamesi okunmuyor.

SORULAR;

Yönetici Uyuyor Mu?

O Koltukta Halen Nasıl Oturuyorsunuz?

Başkan ÇEBİ’nin Sizi Daha Kaç Kez Gözden Çıkarması Gerekiyor?

İstifada 1 Erdemdir Sözü Tanıdık Geldi Mi?

Hakan ÖNCÜL

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI