Beşiktaş, Kurtarıcı'yı transfer ediyor

Alman spor medyasından Beşiktaş için dikkat çekici transfer iddiası: Haris Tabakovic.

Beşiktaş'ın Yeni Hedefi: Haris Tabakovic

Alman Bild gazetesi, Beşiktaş'ın Almanya 2. Lig takımlarından Hertha Berlin'de forma giyen Boşnak asıllı Haris Tabakovic'i transfer etmek istediğini yazdı.

Hertha Berlin'de Parladı

Haris Tabakovic, sezon başında 500 bin Euro karşılığında A.Wien'den Hertha Berlin'e transfer olmuştu. 29 yaşındaki İsviçreli forvet, 32 maçta 22 gol atarak ve 5 asist yaparak dikkatleri üzerine çekti. Bu performansıyla Hertha Berlin'in 2. Lig'de kalmasına önemli katkı sağladı.

Beşiktaş'ın Transfer Hedefi

Sport Bild'in haberine göre, Beşiktaş Tabakovic'i kadrosuna katmak istiyor. Beşiktaş'ın transfer listesinde yer alan Tabakovic, golcülüğü ve performansıyla siyah-beyazlı ekibin dikkatini çekti. Beşiktaş, hücum hattını güçlendirmek için bu transferi gerçekleştirmek istiyor.

Hertha Berlin'den açıklama 

Hertha Berlin'in sportif direktörü Thomas Herrich, Tabakovic'e olası bir Beşiktaş teklifi hakkında şunları söyledi:

"Kendimizi kandırmayalım: Kilit oyuncularımıza teklifler olacak. Ancak takımımızı zayıflatmaya niyetimiz yok."

Transfer Süreci

Beşiktaş'ın bu transferi gerçekleştirmek için Hertha Berlin ile nasıl bir anlaşma yapıp, yapmayacağı merakla bekleniyor. Tabakovic'in gösterdiği performans, Beşiktaş taraftarları arasında büyük heyecan yarattı.

Fotospor 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI