Beşiktaş'tan ayrıldılar, şimdi ne yapıyorlar?

Beşiktaş'la bu sezon öncesinde yolları ayrılan oyuncular şimdi ne yapıyor?

Kimisi genç yaşta Avrupa'nın yolunu tuttu, kimisi ise kulüp bile bulmakta zorlandı. Kadro dışı geçen uzun sürenin ardından futbolu noktalayıp farklı sektörlere giriş yapan da vardı. Beşiktaş'tan bu yaz transfer döneminde ayrılan isimleri mercek altına aldık. İşte o isimler...


Emirhan İlkhan

Beşiktaş'tan 4.5 milyon Euro bonservisle Torino'ya transfer olan genç oyuncu, 3 maçta sonradan oyuna girerken 88 dakika süre aldı. Gol ya da asist katkısı yapamadı.


Rıdvan Yılmaz

Beşiktaş'tan Rangers'a 4 milyon Euro artı bonuslarla transfer olan 3 resmi maçta da sonradan oyuna girip 177 dakika süre aldı. 1 asist yaptı.


Serdar Saatçı

Beşiktaş'ta kadro dışı bırakıldıktan sonra 1.5 milyon Euro bedelle Braga'nın yolunu tutan Serdar Saatçı, yeni takımında henüz şans bulamadı.


Jeremain Lens

Beşiktaş'ın transferlerinde en büyük hayal kırıklıklarından birisi olan Jeremain Lens, kadro dışı geçen uzun sürenin ardından sözleşmesini tamamladı. Beşiktaş'tan ayrılan Hollandalı futbolcu, Fransa 3. Lig ekibi Versailles'e imza attı.


Kenan Karaman

Transferin son günlerinde sürpriz bir şekilde alacaklarına karşılık bonservisinı alan Kenan Karaman, Schalke'nin yolunu tutmuştu. Tecrübeli oyuncu yeni takımında 2 maçta oyuna girerken 37 dakika şans buldu.


Gökhan Töre

Beşiktaş'la sözleşmesi sona eren Gökhan Töre, Süper Lig ekibi Adana Demirspor'a imza attı. 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık sözleşmeye imza atan Töre'nin asgari ücret ve performansa dair bonuslar alacağı bir sözleşmeye imza attığı konuşulmuştu.