İngiliz basını: Dele Alli, İngiltere'ye dönecek

İngiliz medyası, Dele Alli'nin Beşiktaş'ta yeniden hayat bulacağı görüşünde...

İngiliz basını, Beşiktaş'ın yeni transferi Dele Alli için umutlu ifadeler kullandı. Beşiktaş forması giyen Dele Alli, siyah-beyazlılara bu sezon transfer oldu. İngiliz basını, Beşiktaş'ın yeni transferiyle ilgili olarak umutlu ifadeler kullandı. İngiliz medyası, Dele Alli'nin Beşiktaş'ta yeniden hayat bulacağı görüşünde... 

"KENDİNİ KANITLAYIP ADA'YA DÖNECEK"

İngiltere medyasında şu ifadeler dikkati çekti:

"Dele Alli için uzun ve umut dolu bir yol var. Amacı kesinlikle İngiltere Milli Takımı'na geri dönmek. Ancak Türkiye'de oynarken teknik direktör Gareth Southgate'in dikkatini çekmesi pek olası değil. Bu yüzden ilk hedefi kiralık olarak gittiği Beşiktaş'ta kendini kanıtlayıp Ada'ya geri dönmek olacak. Olumlu bir sezon geçirmesi halinde onunla ilgilenecek birkaç Premier Lig takımı çıkacaktır. Bu sezon göstereceği performans ona yönelik fikirlerin değişmesine yardımcı olacak. Henüz 26 yaşında ve önündeki yıllar, onun en iyi yılları olabilir."

DELE ALLI'NİN BEŞİKTAŞ PERFORMANSI

Beşiktaş'ta Dele Alli şu ana kadar 2 maçta 144 dakika süre aldı ve 1 gol attı. Sakatlığı bulunan futbolcunun milli aradan sonraki Fenerbahçe derbisiyle birlikte sahalara dönmesi bekleniyor.

Akşam 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI