Kupada dev eşleşme

ING Türkiye Kupası Yarı Finalinde Beşiktaş, Fenerbahçe ile eşleşti.

ING Türkiye Kupası Yarı Finalinde Beşiktaş, Fenerbahçe ile eşleşti.

ING Türkiye Kupası çeyrek finalinde Aliağa Petkim ile karşılaşan Fenerbahçe Beko, evinden galip ayrılarak yarı finale yükselen taraf oldu. Milli takımın yeni yeteneği Tarık Biberovic'in öne çıktığı mücadelede Fenerbahçe, Jonathan Motley, Nigel Hayes Davis, Sertaç Şanlı, Marko Guduric ve Scottie Wilbekin'in de katkılarıyla kazanmayı başardı.

Yarı finaldeki rakibi, bugün Bahçeşehir Koleji'ni geçen ezeli rakibi Beşiktaş EmlakJet oldu. Konya'da düzenlenecek dörtlü final için biletini alan Fenerbahçe, 16 Şubat'ta oynanacak yarı finalde Beşiktaş EmlakJet ile karşılaşacak. Diğer yarı final mücadelesi ise Anadolu Efes ile Pınar Karşıyaka arasında gerçekleşecek. Kazanan takımlar, ING Türkiye Kupası'nda şampiyonluk için finalde mücadele edecekler.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI