Önder Karaveli Sonrası 10 Aday

Sezon sonuna kadar Önder karaveli ile çalışma kararı alan Beşiktaş Yönetimi, yeni teknik direktör konusunda acele karar vermeyecek.

Beşiktaş'ta sezon sonuna kadar Önder Karaveli göreve devam edecek. Sergen Yalçın sonrası takımı devralan Karaveli, gösterdiği başarılı performansla dikkat çekti ve takımın başında kaldı. Siyah-beyazlılar yeni sezon için ise görüşmelerini sürdürüyor. Kartal'ın listesinde 10 teknik adam var. İşte detaylar...

Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi'nde başarısız bir süreç yaşayan Beşiktaş, Sergen Yalçın ile yollarını ayırmış ve takımı geçici olarak Önder Karaveli'ye emanet etmişti. Karaveli'nin gösterdiği performans sonrası yönetim sezon sonuna kadar Karaveli ile devam etme kararı aldı.

Sabah'ta yer alan habere göre; sezon sonuna kadar Beşiktaş'ın başında yer alacak olan Önder Karaveli, yeni dönemde ise teknik heyette ikinci adam olacak ve gençler ile kiralık oyuncuların sorumluluğunu üstlenecek.

Önümüzdeki sezon takımın başına getirilecek çalıştırıcı için ise Sportif A.Ş. Genel Müdürü Ceyhun Kazancı'nın listesinde 10 isim olduğu öğrenildi.

KELLER DE ALTERNATİFLER ARASINDA
Bu adaylar üzerinde temaslarda bulunulduğu ifade edilirken listenin başında Slavia Prag'ın teknik direktörü Jindrich Trpisovsky ilk sırada yer alıyor.

Bir diğer ismin en son Nürnberg'i çalıştıran Jens Keller olduğu belirtildi.

Ancak önceliğin 45 yaşındaki Çek teknik adam Trpisovsky'de olduğu ifade edildi. Siyah-beyazlılar, iki hoca ile daha önce görüşme yapmıştı.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI