Rachid Ghezzal: Zarar veriyorlar!

Rachid Ghezzal'den çarpıcı açıklamalar...

Son dakika Beşiktaş haberi... Sakatlığı sebebiyle 5 maçtır forma giyemeyen Rachid Ghezzal, sosyal medya hesabından çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı.

Beşiktaş'ta Alanyaspor maçında sakatlanan ve oyundan çıkmak zorunda kalan Ghezzal, ardından 5 maçı da kaçırmak zorunda kalmıştı.

8.haftada oynanacak Fenerbahçe derbisinde oynamak isteyen Ghezzal, resmi sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Cezayirli yıldız son zamanlarda hakkında çıkan transfer dedikodularına yanıt verdi ve " Her zamanki gibi %200'ümü vererek hazırlanıyorum" diyerek haberleri yalanladı.

Ghezzal'ın açıklamaları şöyle;

"Böyle bir açıklama yapacağım hiç aklıma gelmezdi fakat artık bazı konulara açıklık getirmem gerektiğini düşünüyorum. Son zamanlarda sosyal medyada çok fazla sahte haberler görmeye başladık ve bize zarar vermek için yapıldığını belirtmek isterim. Taraftarımız bilsinler ki bu büyük kulübe her zamanki gibi %200'ümü vererek hazırlanıyorum. Teknik heyet ve sağlık ekibiyle (özel teşekkürü hak ediyorlar) bir an önce sahalara dönmem için elimizden geleni yapıyoruz. İyi niyetimden şüphe duyanlar için şunu hatırlatmak isterim ki son oynadığım Alanyaspor maçına sakat olduğum halde oynamak istedim ve bu sebeple devre arası oyundan çıkmak zorunda kaldım. O günden beri hazır olmam için maksimum şekilde çalışmalarım devam ediyor. En yakın zamanda hazır olmak dileğiyle, tüm arkadaşlarıma ve hocalarıma desteğim devam ediyor."


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI