Rıza Çalımbay o transferi istiyor

Beşiktaş'ın transfer gündemindeki tecrübeli futbolcunun Süper Lig'in eski yıldızı olduğu belirtildi.

Teknik Direktör Rıza Çalımbay yönetimindeki Beşiktaş'ın Bulgaristan'da takibe aldığı oyuncular netlik kazandı. Siyah-beyazlıların gündemindeki tecrübeli futbolcunun Süper Lig'in eski yıldızı olduğu belirtildi.

Burak Yılmaz'ın istifasının ardından Rıza Çalımbay'ı göreve getiren Beşiktaş'ın Bulgaristan'da izlediği iki futbolcu ortaya çıktı. Siyah-beyazlıların gündemindeki yıldızlardan birinin daha önce Süper Lig'de forma giymiş olması dikkat çekti.

Kadrosunu ara transfer döneminde güçlendirmeyi planlayan Beşiktaş'ın hedefindeki ilk oyuncunun Botev Plovdiv'den Antoine Baroan olduğu aktarıldı. Fanatik'te yer alan habere göre; Rıza Çalımbay'ın genç santrforu kadrosunda görmek konusunda ısrarcı olduğu belirtildi.

Forvette oynayan Fransız futbolcunun, siyah-beyazlılara hücum hattında güç katmasının planlandığı aktarıldı. Vincent Aboubakar'ın ayrılık ihtimaline karşılık 23 yaşındaki santrforun Beşiktaş'a getirilmesinin hedeflendiği kaydedildi.

Rıza Çalımbay'ın görevde kalması halinde bu transfer talebini yeni yönetim kuruluna da ileteceği belirtildi. Antoine Baroan'ın kariyerini Avrupa'da büyük bir kulüpte sürdürmeyi planladığı vurgulandı.

Dünyanın en büyük deliği, içinde kimsenin hayal bile edemeyeceği bir şey olduktan sonra kapatıldı

Beşiktaş'ın transfer gündemindeki diğer oyuncunun CSKA Sofia'dan Tobias Heintz olduğu aktarıldı. Norveçli hücumcu için Rıza Çalımbay'ın onay verdiği ancak ufak pürüzlerin olduğu kaydedildi.

Rıza Çalımbay'ın Tobias Heintz için detaylı rapor istediği aktarıldı. 25 yaşındaki hücumcu bu sezon CSKA Sofia'da 20 maça çıktı. Tobias Heintz bu müsabakalarda 3 gol ile 4 asist üretti.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI