Sedat Peker: Beşiktaşlı Dostlarım Kusura Bakmasın

Yaptığı vidolarla Youtube'da 100 milyon izlemenmeyi aşan Sedat Peker, sosyal medyada Beşiktaşlıları ilgilendiren paylaşımlarda bulundu.

Organize suç örgütü kurduğu iddia edilen Sedat Peker, son bir ayda Youtube'da yayınladığı videolarla 100 Milyon kişiye ulaşmayı başardı. Peker, sosyal medyada Beşiktaşlıları ilgilendiren paylaşımlarda bulundu. 

Yıldırım Demirören'e 'pambıkören' diye hitap eden Sedat Peker'in bu paylaşımları Beşiktaşlıların büyük ilgisini çekti. 

1- Kıymetli Beşiktaşlı kardeşlerim, şimdi anlatacaklarıma lütfen üzülmeyin. Benim çok yakın bir dostum bizim pambıkören'in babasıyla çok iyi dosttu. Arkadaşım pambıkören'in Beşiktaş'a başkan seçilmesini kutlayınca babası gülüp ona şöyle demiş,

2- Ben yıldırımı şirketi batırmasın diye şirketten uzak tutmak için Beşiktaş'a başkan yaptım. (buradan çıkan, Beşiktaş'ı batırsın). Vallahi bu anlattığım doğru, billahi doğru.

3- pambıkören, çiftçinin parasına Ziraat Bankası’nda çöktün. Mehmetçiğin parasına OYAK’ta çöktün. Yoksa onların parasına da mı çöktün (bu şaka, böyle bir bilgim yok)? pambıkören, seni hem delirteceğim, hem de cezaevine göndereceğim.

4- 40 yaşından büyüklere bir şey öğretmek mümkün değil. 40 yaşından küçük kardeşlerim, asıl patronun sizin olduğunuzu, tüm devlet görevlilerinin de size çalıştığını vallahi size öğreteceğim, daha doğrusu size inandıracağım. Şenlik o zaman başlayacak.EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI