Sergen Yalçın 3 Kişinin Biletini Kesti

Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi... Beşiktaş'ta gidecekler ve kalacak listesi netleşiyor.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve teknik direktör Sergen Yalçın, transfer zirvesinde bir araya gelecek. Görüşmede gidecekler ve kadroya katılacaklar belli olması bekleniyor. 

Beşiktaş'ta bu hafta önemli bir transfer zirvesi yapılacak. Başkan Ahmet Nur Çebi ile teknik direktör Sergen Yalçın bir araya gelerek transferi masaya yatıracak.

Teknik Direktör Sergen Yalçın'ın bu görüşme için ekibiyle birlikte raporlarını hazırladığı ifade edildi. Kalmasını ve gitmesini istediği futbolcuları büyük ölçüde belirleyen genç teknik adamın üstünü çizdiği ilk isimler Enzo Roco, Douglas ve Isimat Mirin. Beşiktaş'ın tecrübeli isimlerinden Atiba Hutchinson ve Gökhan Gönül'ün takımda tutulmasını isteyen Yalçın, takıma takviye noktasında Başkan Ahmet Nur Çebi ile fikir alışverişi yapacak.

TRANSFER HAREKETLİLİĞİ 

Alanyaspor'dan eski öğrencileri Junior Fernandes ve Welinton'ı transfer listesine yazan Sergen Yalçın, kadrosunda görmek istediği diğer oyuncularla ilgili raporlarını da hazırladı.

Bu isimlerin dışında transfer hedefi olarak belirlenen oyuncuların da ekonomik ve teknik incelemesi geniş kapsamlı toplantıda konuşulacak konular arasında yer alırken zirveden çıkacak sonucun ardından görüşmelerde bulunulan ve listede yer alan isimlerle temaslar hızlandırılacak.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun