Sergen Yalçın iddiası

A Milli Takımımızda Sergen Yalçın sesleri...

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi Sergen Yalçın ile görüştü, C grubu maçlarının ardından Sergen Yalçın iddiası gündeme bomba gibi düştü. 

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin göreve geldikten sonra A Milli Takım Teknik Direktörlük görevi için Sergen Yalçın’la görüştüğü ortaya çıktı.

Mehmet Büyükekşi, Haziran ayında gerçekleşen seçim sonrası tek aday olarak TFF Başkanlığı’na seçildi.

Büyükekşi göreve geldikten kısa süre sonra A Milli Takım hocalığı için boşta olan Sergen Yalçın’la yüz yüze görüşme yaptı. Büyükekşi’nin Sergen Yalçın’a “Kimseyle anlaşma, beni bekle. Kuntz’u yollayıp seni A Milli Takım’a getireceğim.” dediği ortaya çıktı.

Milli Takımda çalışmak için istekli olan Sergen Yalçın da bu sebeple Süper Lig kulüplerinden gelen tüm teklifleri geri çevirerek ekibiyle beraber Milli Takım’ı beklemeye başladı.

A Milli Takım’ın UEFA Uluslar Ligi C grubundaki maçlarını tamamlamasının ardından Dünya Kupası arasında A Milli Takım Teknik Direktörlüğü’ne Sergen Yalçın’ın getirilmesi bekleniyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI