Sert Tepki: Birilerinin Adamı Olmadık!

Beşiktaş'ın önde gelen derneği Krd. Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği, eski Başkan Fikret Orman'ın birçok dernek başkanını Bodrum'da ağırlamasına sert tepki gösterdi.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Atik ve Yönetim Kurulu üyeleri, Karadeniz Ereğli'side kurulu bulunan bir başka dernek yöneticilerinin yaptığı ziyaret ve görüşmelerin kendilerine mal edilmesine sert tepki gösterdi.

Beşiktaş dernekleri arasında en faal dernek olarak dikkat çeken ve Kartalhaber tarafından son 8 yıldır en başarılı Beşiktaş derneği ödülünü kimseye kaptırmayan Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Atik ve yönetim kurulu üyeleri, ilçede kurulu bulunan bir başka dernek yöneticilerinin yaptığı ziyaret ve görüşmelerin kendilerine mal edilmesine sert tepki gösterdi.

BİRİLERİNİN ADAMI OLMADIK…

Bazı basın yayın organlarında otel odalarında ya da özel bir yerde eski yöneticileriler bir araya geldi haberlerinin kendileri ile hiçbir bağlantısı olmadığını ifade eden Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Atik açıklamasında şu fadelere yer verdi; 

“2009 yılında kurulan ve açılışı 2010 yılında efsane başkanımız unutulmaz İnsan Süleyman Seba tarafından açılan Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği, bugüne kadar gerek sosyal gerekse de BEŞİKTAŞ adına yaptığı tüm etkinliklerde herkesin takdirini kazanmıştır. Beşiktaşlı olarak Rahmet ile andığımız, Beşiktaş’a her şeyini veren Süleyman Seba’nın bizlere ettiği kimsenin adamı olmamayı ve sadece Büyük Beşiktaş'ımızın menfaatleri doğrultusunda hareket etmemizi nasihat ile yolumuza devam ettik. Bu bağlamda, Karadeniz Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Her Daim Beşiktaş Menfaatleri Doğrultusunda Süleyman Seba’nın izinde yönetimiyle üyeleriyle kimsenin adamı olmadan kimsenin otellerinde otobüslerinde teknelerinde oy pazarlıkları menfaat çıkarları yapmadan kurulduğu günden beri sadece Beşiktaş’ımızın için çalışmalarına ve faaliyetlerine aynı çizgide devam etmektedir. Açılışını 2010 yılında bizzat rahmetli onursal başkanımız Süleyman Seba'nın yaptığı ve bize kimsenin adamı olmamayı ve sadece Büyük Beşiktaş'ımızın menfaatleri doğrultusunda hareket etmemizi nasihat etti. Bu bağlamda kurulmuş olan

KDZ EREĞLİ BEŞİKTAŞ TARAFTARLARI DERNEĞİ 'nin bir grup medya kuruluşunda yer alan bazı otel ya da özel yerlerde eski yöneticilerle bir araya geldi haberleri ile uzaktan yakından alakası yoktur. Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.”

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun