Şöyle bir iş bulamadık!

Beşiktaş'ta başarısız sonuçlar alan basketbol şubesinde ilginç gelişmeler yaşanıyor.

Lige üç yenilgiyle başlayan Beşiktaş'ta koç Ahmet Kandemir, görevini bırakarak "Altyapı ve Yeniden Yapılandırma Direktörü" görevine dönmeye hazırlanıyor. 

Basketbol şubesinin başında bulunan Kandemir, sadece sportif ve idari direktör olarak görev yapmak için harekete geçti. Basketbol şubesinde karar yetkisi bulunan; Kandemir kendi kendine aldığı kararla artık benchte görev almayı düşünmüyor. Tecrübeli teknik adam, aldığı bu kararı siyah beyazlı kulübün başkanı Ahmet Nur Çebi'ye iletti.  

Kandemir'in Baş Antrenör takımdan ayrılması halinde halinde ise adaylar arasında Ahmet Çakı'nın önde olduğu ifade edildi. 

İki sezon önce sportif direktör olarak göreve gelen Kandemir, yaptığı açıklamalarda Beşiktaş'ın birkaç yıl içinde şampiyonluğa ulaşacak kadro kurulacağının sözünü vermişti. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI