Taviz Yok!

Son dakika Beşiktaş transfer haberi...

Altyapıdan oyuncuları A takıma kazandırmaya devam edecek Beşiktaş, maaş bütçesini düşürmek için Larin ve Vida’yı gönderme kararı aldı. 

Beşiktaş yönetimi gelecek sezonun kadro planlamasına şimdiden başladı. Siyah-beyazlılar, maaş bütçesini indirme konusunda kimseye taviz vermeyecek.

Yönetim Cyle Larin ve Domagoj Vida'ya da restini çekti. Kartal, 2.5 milyon Euro talep eden Larin ve 2 milyon Euro'dan aşağı inmeyen Vida'ya yıllık 1.7 milyon Euro önerdi. Kadro dışı olan Lens, Ljajic, N'Sakala ve Douglas da gönderilip altyapıdan çıkacak oyuncular as kadroya alınacak ve geleceğin takımı oluşturulacak.

GÜVEN YALÇIN KALIYOR

Siyah beyazlılar, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Güven Yalçın ile el sıkıştı. Galatasaray'ın da yakın takibe aldığı 22 yaşındaki santrforun, hafta içerisinde 3 yıllık sözleşme imzalaması bekleniyor. Güven, bu sezon Beşiktaş formasıyla 17 karşılaşmada 4 gol, 3 asistlik performans sergiledi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI