Tayfur Bingöl'den Nihat Kahveci'ye yanıt

Galatasaray - Beşiktaş maçında top toplayıcı ile sorun yaşayan ve Nihat Kahveci'nin eleştirdiği Tayfur Bingöl, sosyal medyadan kendisine yapılan eleştiriye cevap verdi. İşte detaylar... (BJK haber)

Galatasaray - Beşiktaş maçında top toplayıcı ile sorun yaşayan ve Nihat Kahveci'nin eleştirdiği Tayfur Bingöl, sosyal medyadan kendisine yapılan eleştiriye cevap verdi.

Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında Galatasaray, Beşiktaş'ı 2-1 mağlup etti. Karşılaşmaya Tayfur Bingöl'ün top toplayıcı ile yaşadığı gerilim damga vurdu. Eski Beşiktaşlı futbolcu Nihat Kahveci, Tayfur'u yaptığı hareket sebebiyle sert sözlerle eleştirdi. 29 yaşındaki oyuncu, Kahveci'ye sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla cevap verdi.

"Top toplayıcı, gel topu ayağımdan al dedi."

Maçın son anlarında top toplayıcı ile gerilim yaşayan Tayfur Bingöl, karşılaşmanın ardından yayıncı kuruluşa verdiği röportajda olayı şu şekilde anlattı: "Top toplayıcı kardeşimiz, gelip topu ayağımdan alır mısın dedi. Aramızda 10-15 metre varken ayağına çağırdı beni. Futbolcuların büyük maçlarda reaksiyonları fazla olur. Burada bir arma taşıyoruz. Bu seviyede futbol oynanan maçlar için top toplayıcılar eğitilmeli. Oyunu duraklatmak için topu vermiyor."

Nihat Kahveci'den tepki: "O arma bunu yapmaz."

Karşılaşmanın ardından TRT Spor ekranlarında maçı değerlendiren Nihat Kahveci, Tayfur Bingöl'ü eleştirdi. Kahveci, şu ifadeleri kullandı: "Beni en çok üzen şey Tayfur'un top toplayıcı çocuğu itmesi oldu. O arma itmez o çocuğu. Tayfur Bingöl kusura bakmasın. Beş saniye geçirdi sadece. Ne yapacaktın, maçı mı alacaktın? Hem armadan bahset hem de o çocuğu it. Bu mu Türk bayraklı Beşiktaş armasının karşılığı?".

Tayfur Bingöl'den yanıt geldi

Tayfur Bingöl, Nihat Kahveci'ye bugün sosyal medya hesabından yanıt verdi. Instagram hesabından Tottenham'ın Olympiakos'u 4-2 yendiği maçta, top toplayıcı çocuğun topu hızlı vermesi sonucu yapılan hızlı atakla atılan golü paylaşan Bingöl, şu ifadeleri kullandı: "5 saniyenin önemi Kahveci."
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI