Beşiktaş yeni başkanını seçiyor

Beşiktaş Kulübü, bugün gerçekleştirilecek olağanüstü seçimli genel kurulda 35. başkanını seçecek.

Beşiktaş'ta seçim heyecanı 


Siyah-Beyazlı kulüp, bugün yeni başkanını seçecek. Serdal Adalı ve Hasan Arat, Beşiktaş’ın 35. başkanı olabilmek için yarışacak. BJK Akatlar Emlakjet Spor Salonu’nda saat 10.00’da gerçekleştirilecek kongrede 21 bin 219 üye oy kullanabilecek


Beşiktaş'ta büyük gün! Seçim heyecanı

Siyah-Beyazlı kulübün tarihindeki 34. başkanı olarak 20 Ekim 2019’da göreve gelen, 29 Mayıs 2022’deki olağan seçimli genel kurulda ikinci kez başkan seçilen Ahmet Nur Çebi, bugün koltuğunu yeni başkana devredecek. Beşiktaş’ta başkan adayları Hasan Arat ile Serdal Adalı, 3. kez başkanlık için mücadele edecek. BJK Akatlar Emlakjet Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek kongre, saat 10.00’da başlayacak. Kongre üyelerinin oy kullanabilmesi için 21 sandık kurulacak. Genel kurulda 21 bin 219 üye oy kullanabilecek. Genel kurul üyeleri Hasan Arat için turuncu, Serdal Adalı için de beyaz renkte basılan oy pusulalarını kullanacak.


Serdal Adalı’nın oy rengi: Beyaz


Listesi: Metin Keçeli, Hakan Daltaban, Uğur Fora, Orhan Özalp, Ufuk Akçiğit, Çağatay Abraş, Kaan Kasacı, Aykan Aydın, Atilla Bingöl, Melih Aydoğdu, Hazal Kalkavan Karahan, Mustafa Mollaoğlu, Mahir Kaplan.


Hasan Arat’ın oy rengi: Turuncu


Listesi: Hüseyin Yücel, Cüneyt Sezgin, Onur Göçmez, Yalçın Ayaydın, Mete Vardar, M. Kaan Şakul, Altın Mimir, Feyyaz Uçar, Işıl Zeybek, Ekrem Keçoğlu, Kadir Kılıç, Çağlayan Tuğal, Bünyamin Burak Aslan.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI